محل تبلیغات شما
در اعتراضات ابان 1398 چرا رژیم دست به سرکوب  و کشتار گسترده ای در تمامی نقاط ایران زد .رژیم ایران به شدت رو به سقوط و زاوال است و من شاهد زندهای هستم که میتوانم بازگو نماییم که چطوری نهاد های امنیتی در ایران به شدت هراس و واهمه سقوط دارند.در اعتراضات سال 1396  دی ماه ، یک تجمع در اعتراض به گرانی در مشهد، به جرقه‌ای برای "گسترده‌ترین اعتراضات پس از انقلاب" از لحاظ پراکندگی جغرافیایی تبدیل شد.نزدیک به ۱۰۰ شهر ایران، برای ۱۰ روز، صحنه درگیری مردم با نیروهای امنیتی و نظامی بودند، ۱۰ روزی که ایران را تکان داد. از انزمان بود که پایه های رژیم منحوس ترک های اساسی برداشت که قابل تعمیر نبودند.چند روز بعد از اعتراضات از طرف حراست دانشگاه احضار شدم و تهدید شدم که از رفتارهای تحریک امیز و بحث های کلی در مورد نظام حرفی نزنم و دهانم را ببندم.من نیز اعلام نمودم فقط نقد نمودم و انتقاد حق همه می باشد.

در حادثه خودسوزی سحر خدایاری{دختر ابی}در اعتراض به این حادثه تاسف بار وقتی حمایت کردم و در باره سحر نوشتم به اداره اطلاعات کرمانشاه احضار شدم . انجا بود فهمیدم که چقدر در وجود تمامی نیروهای امنیتی ترس و واهمه هست ازسقوط  این رژیم.
و از من سوالاتی مضحک و خنده دار می پرسیدند .البته برای من خنده دار بود و برای انها که بسیار راحت می توانند با توسل به شکنجه و اعترافات ساختگی هر بلایی که دوست دارند  بر سر شخص دستگیر شده ولو یک دیوانه هم باشد بیاورند.بازجوی اداره اطلاعات به صراحت من را  تهدید به مرگ و ایجاد شرایط  بسیار سخت و غیر قابل تصور برای من و خانواده ام کرد.
بعد از اعتراضات ابان 98 وحضورم در این اعتراضات می شد حدس زد برخوردها خشونت امیز و قهری باشد .
اما حقیقتا نه با این شدت .با این شدت که طبق امار های مختلف از عفو بین الملل تا سازمان های حقوق بشری در داخل و خارج ایران بین 1000الی 1600نفر شهید داده ایم و تعداد زیادی نیز بازداشت واحضار شده اند .من نیز یکی از احضار شدگان بودم که با حمله به منزل پدرم ابتدا این امر صورت گرفت که در موقع حمله در خانه نبودم خوشبختانه .و سپس طی تماس های تلفنی متعدد که احضار شدم به اداره اطلاعات کرمانشاه.{ش خصوصی}.سند ان را در این پست ببینید.

بعد از خروجم نیز بارها پدرم را احضار نمودند که پسرت کجا هست .در کدام کشور و شهر .ادرس و شماره تلفن من را خواسته اند.و پدرم را تهدید نمودند .هر چند که پدرم بارها از من خواسته که اهورا با شرایط فعلی هیچوقت برنگرد. هنوز خبری از پسر کاک حمید ثابت{عکاس} هژیر نیست هنوز هیچ خبری از پسر کاک محمد مولانی سوران نیست .
اهورا             

کودکان شین اباد ..محروم و مظلووم..صدای انان باشیم

از سیمین می نویسم .چند سطری ..او را که بهبهانی و نیمای غزل می خواندنش نویسنده.

روز دانشجو و پیشینه ان

,های ,اعتراضات ,احضار ,شدت ,پدرم ,    ,احضار شدم ,اداره اطلاعات ,بعد از ,به اداره ,اداره اطلاعات کرمانشاه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jacqueline's site sedetena niacdunefti درج آگهی شما در 100 سایت نیازمندی | تبلیغات اینترنتی | بازاریابی اینترنتی raipitapost وبلاگ نمایندگی حسنانی فیزتک موسسه علمی - تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل bauraviwal هوا فضا و علم روز