محل تبلیغات شما
بعد از حدود سه روز اززله سرپل ذهاب در حالی که تمامی این چهار رو از روز دوشنبه تا شب پنج شنبه مورخه 25ابان سال 1396 به همراه بردرانم کاک  صابر وکاک  امیر مشغول امداد رسانی بودیم 
به قدری ویرانی زیاد بود و نجات و امداد ضعیف بود که حتی نتوانستیم در مجلس ختم افراد فامیل نیز حضور داشته باشیم البته ناکفته نماند یگان های نیروی زمینی ارتش از جمله لشکر کرمانشاه و هلال احمر در منطقه حضور پیدا کرده بودند اما کافی نبود »

تصمیم گرفتیم برای تجدید قوا به کرمانشاه باز گردیم و کمپین کمک رسانی به مردم راه اندازی نماییم براساس مشاهداتم و نیاز های اساسی مردم منطقه شب هنگام به سمت کرمانشاه راه افتادیم .روز جمعه با ماشین سایپا برادر بزرگم کاک صابر شروع به جمع اوری کمک نمودیم از پتو .کنسرو ماهی .داروهای ضد عفونت /اب معدنی /نان /برنج /روغن /چادر /انواع خشکبار و  بسیاری دیگر از اقلام را جمع اوری نموده و روز دو شنبه شنبه مورخه 29 ابان سال 1396 به سرپل ذهاب برگشتیم /در راه برگشت ترافیک شدیدی بود و حقیقتا بغض گلویم را بسته بود و اینجا متوجه شدم از شمال تا جنوب شرق تا غرب .همه مردم ایران در صحنه حضور داشتند به صورت خودجوش و با چشمان پر از امید .حقیقتا جانی تازه گرفتم از این همه مهربانی از این همه انسانیت :
اینجا دیگر قوم و نژاد و مذهب و رنگ هیچ معنی نداشت و به معنی واقعی کلمه به این مردمان نجیب و قدر شناس افتخار کردم .
ذکر یک نکته ضروری هست بیشترین طیف  نیروهای امدادی دولتی در  منطقه ارتش و هلال احمر بودند .سربازان ارتش با جان دل و خستگی ناپذیر در امداد و نجات حضور داشتند و این امید و انگیزه بسیاری ایجاد نموده بود . تعدادی از نمایندگان مجلس و نیروهای دیگر نیز در منطقه بودند که بیشتر جهت سلفی گرفتن 
و پز دادن در منطقه بودند و صرفا نظاره گر بودند و من به عینه مشاهده نمودم با کمال تاسف این موارد را :
تعدادی تصاویر جدید که گویای وضعیت امداد رسانی و خرابی های گسترده می باشد

اهورا علیزاده 

Image result for ‫کمک های ارسالی به سرپل ذهاب‬‎

Image result for ‫کمک های ارسالی به سرپل ذهاب‬‎

کودکان شین اباد ..محروم و مظلووم..صدای انان باشیم

از سیمین می نویسم .چند سطری ..او را که بهبهانی و نیمای غزل می خواندنش نویسنده.

روز دانشجو و پیشینه ان

,منطقه ,امداد ,بودند ,حضور ,های ,    ,امداد رسانی ,در منطقه ,سرپل ذهاب ,بود و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

derrsemaspo قیمت روز زعفران libcetugua گیتا وب M&MSUBTITLE از همه جا سیارک 6515 مهتاب headschoolfdetu نمایندگی کانون تکواندوكاران در استان تهران-اخبار تکواندو پایتخت-TEHRAN TAEKWONDO ASSOCIATION