محل تبلیغات شما
      پویا بَختیاری (زادهٔ ۱۹ شهریور ۱۳۷۱ – درگذشتهٔ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ در مهرشهر کرج)پویا یکی از 1500نفری هست که در جریان اعتراض با حاکمیت ناکارمد و 4 دهه اختلاس و ی و برای ازادی در جریان  اعتراضات سراسری ۱۳۹۸ شهید شد :بود. طبق گفته های پدر پویا  در اثر اصابت گلوله به جمجمه اش در ۲۵ آبان شهید شد.
منوچهر بختیاری، پدر پویا بختیاری، که پنج سال در جنگ ایران و عراق حضور داشته‌است، اعلام نمود که پسر ۲۷ ساله‌اش در روز ۲۵ آبان ۱۳۹۸، در فاز ۴ مهرشهر کرج به ضرب گلوله شهید  شد. به گفتهٔ او، پویا به همراه خواهر و مادرش در دومین روز از اعتراضات مردمی به افزایش قیمت بنزین به راهپیمایی معترضان پیوست که جمجمه‌اش هدف گلوله قرار گرفت و پیش از رسیدن به بیمارستان جان باخت. او به نقل از همسرش (مادر پویا) می‌گوید: یک لحظه دیدم که جمعیت جنازه یک نفر را برداشتند و دیدم پسرم است» او دربارهٔ وضعیت مادر پویا می‌گوید: همسرم (به لحاظ روحی) از دست رفته‌است؛ چرا که به چشم خود مغز متلاشی پسرش را دیده‌است»

پویا ، پسری که  اهل شعر و فرهنگ بود در اعتراضات مسالمت امیز امده بود تا از حقوق حقه خود و مردمان سرزمینش دفاع نمایید .پویا با دست های خالی فقط و فقط اعتراض داشت به ناکارامدی و اختلاس و فساد هیات حاکمه و چهل سال دروغ و اختناق و ی ، مردم  ما خسته هستند مسؤلان ما و اختلاس‌گر هستند برای همین نظام به پویا و امثال پویا ها و به من که شاهد و ناظر کشتار و دستگیری گسترده در کرمانشاه بودم می گویند اشرار مگر ما مسلح بودیم .مگر ما اختلاس کردیم یا ی کردیم من به عنوان یک جوان تحصیل کرده ایا حق اشتغال ندارم .ایا نمی توانم اعتراض نماییم ایا نباید اعتراض کنم .ما سر از اعشق به وطن هستیم به ایرانمان و ان را روز ی از چنگ دژخیمان پس خواهیم گرفت زنده باد شهیدان راه وطن از کرمانشاه تا اذربایجان تا مازنداران تا بلو چستان ازخزر تا خلیج همیشه فارس زنده باد ایران و ایرانی به امثال پسر من می‌گویند اشرار در حالی که اشرار خودشان هستند. مشکل این نظام ناکامد این هست که امثال جوانانی مثل پویا و من  سرشار از عشق به ایران هستیم  اما رژیم ایران مخالف این نوع ذهنیت است. آنها نمی‌خواهند این نوع تفکر برای کشور ما کار کند و آنها را با گلوله‌ها از بین می برند . پاینده ایران

Related image

کودکان شین اباد ..محروم و مظلووم..صدای انان باشیم

از سیمین می نویسم .چند سطری ..او را که بهبهانی و نیمای غزل می خواندنش نویسنده.

روز دانشجو و پیشینه ان

پویا ,اعتراض ,  ,اختلاس ,ی ,گلوله ,۲۵ آبان ,پویا و ,اختلاس و ,ایران و ,هست که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جالبترین مطالب پدیدآورنده وبلاگ شخصی بابک افشار Sichul Fanclub ادویه وبلاگ اختصاصی اسماعیل اخوان {فلانی} بهار من خوراك پاكیزه فروشگاه ادکلن ایرانیان Carolyn's site