محل تبلیغات شما

رهبرجمهوری اسلامی بارها وبارها پشت تریبون وحین سخن رانی هایش گفته اند؛جمهوری اسلامی کشوری کاملا ازاد وتابع دموکراسی میباشدهرکس حق انتقاد واعتراض دارد.

ترم اول دانشگاه سرکلاس "انقلاب اسلامی ایران"بااستادم بدلیل همین ازادی بیان وارد بحث ومجادله شدم،استاددانشگاه معتقدبود که درایران ازادی بیان وجوددارد وبه همین خاطرمن هم تاشنیدن این حرفادست به انتقام وکمی بعد بحث وجدل به دعواکشیده شدومن را ازکلاس اخراج کرد ونمره کتبی پایانی ان درس که بانمره ۱۵ پاس شده بودم به من داده نشدفقط بخاطراینکه سرکلاس از اسلام وجمهوری اسلامی انتقادکردم!

حالااگراینگونه است که رهبر میفرمایند؟!پس این همه کشتار وبازداشت درتظاهرات سراسری ابان ۹۸ چی بود؟اگر حق ازادی بیان داریم،پس چرا فعالین مدنی وزیست محیطی کشته و زندانی میشوند؟مگرجرم انها چیست جز بازگوکردن حقایق وانتقاد ازنحوه عملکرد مسئولین وبی کفایتی انهادرمقابله باحل بحران.

اگرازادی بیان داریم؟!پس چرا فعالین ی یا درخارج از کشورزندگی میکنندبدلیل ترس ازدست دادن جانشان یا درتبعید؟

نزدیک به ۵۵فعال زیست محیطی درماه های بهمن واسفند۹۶ بازداشت وتبعید وکشته شدند که ازمشهورترین انها؛کاووس سیدامامی،نیلوفربیانی،کاوه مدنی،فرشیدهکی وسپیده کاشانی میتوان نام برد،حتی سازمان عفوبین الملل مرگ کاووس سیدامامی را درزندان‌مشکوک خواندومعنی ان کاملا واضح میباشد.ایاجرم ان هاچی بود؟ایا معنی ازادی بیان درفرهنگ لغت جمهوری اسلامی متفاوت میباشد یا رفتارما مردم ایران غیرعادی ونیاز به برخوردخشونت امیزدارد؟

به کدامین گناه تبعید وکشته شویم.

حق ما آزادی،نان،کار میباشد

کودکان شین اباد ..محروم و مظلووم..صدای انان باشیم

از سیمین می نویسم .چند سطری ..او را که بهبهانی و نیمای غزل می خواندنش نویسنده.

روز دانشجو و پیشینه ان

اسلامی ,بیان ,ازادی ,حق ,میباشد ,ان ,ازادی بیان ,چرا فعالین ,درتبعید؟ نزدیک ,یا درتبعید؟ ,نزدیک به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید کفش ارزان قیمت رسمی مردانه پسرانه چرم اکو قهوه ای مشکی 2020 tinforssurhou کابین هکاته aschomibett دنیای هنر طنز * داستان* مطالب آموزشی و ... countcidicin brochourelka Susan's info نگاه