محل تبلیغات شما

این بارمیخواهم به زبان ساده برایتان بنویسم ازجنایتی که اسلام تاکنون به سربشریت اورده میخواهم به ساده ترین شکل این جنایات رابازگوکنم که برای همه قابل فهم باشد.

خب سوال مهم چرابایدازاسلام متنفرباشم خیلیابهم میگن توقران نخوندی مطالعه نداشتی که خداوندباچه کلام زیبایی بابندش حرف زده؟اولا متاسفانه من دریک خانواده مذهبی وتعصبی بزرگ شدم که ازکودکی بهم گفته شده بایدقران بخونی بماز و روزه بگیری.من بالاجبارتا۱۴،۱۵ سالگی قران خوندم چه درخانه چه درکلاس ومدرسه حتی دانشگاه وخوشبختانه انقدرمطالعه داشتم که میتوانم تمامی قران رازیرسوال ببرم،ایه به ایه خط به خط.

چراباید خدای محمد انقدرعقده ای باشدکه من رابخاطرنماز و روزه نگرفتن،ارتباط باجنس مخالف،خوردن می ومستی تاابد ویک روز دراتش جهنم بسوزاندطوری که توی قران امده وقتی پوست واستخوان درحال سوختنه همان لحظه پوست جدیدجایگزین میشودتا عذاب ودردما همیشگی وپیوسته باشد،!خب که چی خدای محمد میخوادبگه اخیش!!!یعنی انقدرضعف داشته باشی بخاطر هوس وشهوتی که خودش تووجود ماقرار داده عذاب بکشیم؟اسلام میگه ازراه درستش یعنی ازدواج! وهرمردی میتواند۴تازن بگیرد!یعنی زن جامعه انقدر برده جنسی باشدکه بخاطری شهوتش به همچین بیماران جنسی تن دهد؟منفورترین قسمت قران،نگاه داشتن زن بعنوان برده جنسی میباشد،کافیست که تعدادزن های امام ها ازجمله علی،حسن،حسین،عباس وسردسته ان هامحمد توی تاریخ سرچ کنیم تعدادزن های اینان دورقمی وبالاتراز ۴۰ و۵۰میباشد؟خیلی ساده بدون تعصب فکرکنی به قضیه کاملا واضحه چه معنی رومیرسونه!خب میدونم جواب مسلمان هااینه که پیامبربخاطراینکه مردان قبیله درجنگ کشته میشدن وزن هایشان بی سرپرست نباشن ان هارا به عقد خود دراورده؟ایا محمد نمیتوانست بعنوان یک رهبر یک جایگاه ومکان سالم دوراز همبسترشدن برای ن بی سرپرست احداث کند؟ایامحمد نمیتوانست بدون اینکه به ان زن هانزدیک شود خانه واشیانه ای اختصاص دهد؟حتما بایدهمه زن های بیوه پیر جوان کودک خردسال توی حرمسرایی که ساخته بود میبودن؟.اگردین خدا وکلام خدااینست که باغنیمت شرمردن ن وبردگان که درجنگ شکست خوردن،دار زدن وگردن زدن کافران حتی نزدیکان،غارت اموال مردم وهمخوابی باکودک ۹ ساله به اذن خدا،سنگسارجوانانی که عاشقی کردن،اگرکلام خدااین چنین است که بایدبگم شرم برتوای خدای عظیم وبزرگوار.به نتیجه رسیدم که کلام قران تماما وجودخدا را نقض میکند چرا که خدا اگرخداباشد هیچ وقت از کشتن و وغارت صحبت نمیکند ازمهربانی وعشق ورزی وارامش سخن میگوید.

جدا ازتمامی نقص هایی که توی قران هست ومیشه باتک تکشون ان رازیرسوال برد،من یک کُرد هستم واصالت ورگ وریشه من جدا از اسلام وعرب پرستی میباشد،غیرت من هیچگاه اجازه نمیدهد زیرسلطه یک مشت جانی ومریض جنسی باشد وهیچ وقت نمیتونم به دین اسلام وعقاید مسلمان احترام بذارم چون تروریست ومجرم هیچگاه قابل احترام نبوده و هیچ جایگاهی درانسانیت نخواهدداشت!!

به امیدروزی که اسلام وذهن مریض ریشه کن شود.

ازدیاربیستون وکرمانشاه زادگاه و وطنم،شهر عشاق

کودکان شین اباد ..محروم و مظلووم..صدای انان باشیم

از سیمین می نویسم .چند سطری ..او را که بهبهانی و نیمای غزل می خواندنش نویسنده.

روز دانشجو و پیشینه ان

قران ,اسلام ,یک ,زن ,توی ,جنسی ,تعدادزن های ,بی سرپرست ,و روزه ,خدای محمد ,که توی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

EPIPHANIES فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... سایت جامع بهائیت Take The Cheap NFL Minnesota Vikings Jerseys To Home And Have A Great Discount. Cynthia's life هوا چه غریبانه تاریک است orrarockse sleepdulecbu مهندس24 l Engineer24 Beverly's receptions